Yaptıklarımız
Örnek Projeler

SPL Başvuru Yönetimi Uygulaması

Amaç:

Kurum tarafından yapılan Sermaye Piyasası Lisanslama Sınavları'nın tek bir ekran aracılığı ile yönetilmesi, kullanıcıların kayıtlı ders notlarını görerek, sınav bazında tanımlı derslerde seçimini yapabilmesi, ödemelerin kredi kartı ile online olarak alınması, sınav sonucu sonrası itirazlarında tek bir kanal aracılığı ile yürütülebilmesi amaçlanmıştır.

Çözüm:

Kullanıcıların SPL kapsamında bulunan  bütün notları dersler ile eşleştirilerek sisteme aktarıldı, bu sayede sınav başvuru aşamasında listelenen dersler ile ilgiliş son geçerli notlarını görebilmeleri sağlandı.

SPL üyelik sistemi aktif hale getirildi, kullanıcının kendi bilgilerini güncelleyebilmeleri sağlandı.

Önceleri banka şubeleri üzerinde olan ...

Devamı

Singerport Projesi
Singer, iç operasyonel süreçlerini singerport projesi ile rahatlıkla denetleyebiliyor. Ürün seri numaraları ile garanti takiplerini / oluşturulmasını Singerport ile yapabiliyor.


Dore Başvuru Yönetim Sistemi
Ülker, Dore, farklı ortamlarda bulunan çeşitli formlardan alınan başvuruların ortak havuzda toplanıp değerlendirilmesi için 7 Aralık ile çalışıyor.


Tetaş TGYS - Taksi Güvenlik ve Yönlendirme Sistemi
Tetaş artık yurtdışına yönelik de ürünler geliştirmekte, Araç takip sistemi, taksimetre, harita ve yönlendirme sistemlerinin tek bir cihazda olduğu çözümler üzerinde çalışmaktadır. Yurtdışı çalışmalarında da Tetaş’ın teknolojik çözüm ortağı 7 Aralık’tır.


CDS Tekstil Sipariş Yönetimi
CDS Tekstil, özel dikim gömlek üretim süreçlerini elektronik ortama 7 Aralık ile aktardı.


extrakontör izinli pazarlama platformu


Bodrum Belediyesi Adres Bilgi Sistemi
Yedi Aralık Bilişim ve Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti. K.Bakkalköy Mah. Defne Sk. No:1/157 Flora Residence Kat:12 D:1203, 34750 Ataşehir / İstanbul
Tel: 0216 4692585 bilgi@7aralik.com
Ana Sayfa 7 Aralık Bizler Ne Yaparız? Yaptıklarımız Kariyer İletişim