Ne Yaparız?
Yazılım Geliştirme

Günümüzde modern işletmeler, iş süreçlerinin denetimini ve ihtiyaçlarının karşılanmasını otomasyon sistemleri, özel yazılımlar sayesinde karşılamakta ve bunu öncelikli olarak değerlendirmektedir. Sorunsuz işleyen süreç ve işlemler üzerindeki denetim, işletmelerde verim artışı sağlayarak, riskleri ve maliyetlerini azaltmaktadır.

Verdiğimiz özel yazılım çözümleri geliştirme hizmeti ile projelerinizin en kısa sürede hayat bulmasını sağlıyoruz.

Her işletmenin ihtiyaçlarının, yönetim anlayışının,organizasyon yapısının ve bilgi düzeyinin farklı olduğununun farkındayız, Paket yazılımlar ile karşılanamayan yüksek verim, ihtiyaçlarınıza tam olarak odaklanmış  ve size özel geliştirilmiş bir yazılım çözümü ile daha üst düzeylere çıkartılabilir. Bu sayede Tam olarak istediğinizi elde edersiniz.

İhtiyaç duyduğunuz uygulamaları en başından en sonuna kadar kabul edilen standartlar çerçevesinde geliştiriyoruz ve testlerini yaparak en düşük düzeyde hata oluşumunu sağlıyoruz. Tarafınızdan belirlenen ihtiyaçlarınızı değerlendiererek, üzerine katabileceğimiz tecrübemiz ve önerilerimizi sunuyoruz, doğru yönteme beraber karar veriyoruz ve sonucunda sizleri mutlu eden bir sürece başlamış oluyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Konusunda deneyimli yaratıcı ekip
  • İhtiyaçları doğru kavrama ve hızlı etkin çözüm üretme
  • Son teknolojinin etkin kullanımı
  • Uygun maliyet
  • Koşulsuz müşteri memnuniyetinin sağlanması

Yazılım Geliştirme İş Akışı

Yedi Aralık Bilişim ve Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti. K.Bakkalköy Mah. Defne Sk. No:1/157 Flora Residence Kat:12 D:1203, 34750 Ataşehir / İstanbul
Tel: 0216 4692585 bilgi@7aralik.com
Ana Sayfa 7 Aralık Bizler Ne Yaparız? Yaptıklarımız Kariyer İletişim