7 Aralık

Hayır sanıldığının aksine 7 Aralık’ta kurulmadık...

7 Aralık Bilişim ve Mühendislik Hizmetleri Limited Şirketi olarak bizler, ihtiyaçlarınıza özel, özgün yazılım çözümleri geliştirerek, sizleri bir adım daha ileri götürmeye çalışıyoruz. Firmamız, kuruluşundan günümüze kadar geçen süreçte yaratıcı, teknoloji ile bütünleşik, güvenilir, özgün ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürerek, ürettiği kavramsal, fonksiyonel ve gelişim olanağı sağlayan çözümleri ile müşterilerinin yönetim, planlama, pazarlama, tanıtım, internet üzerinden iletişim ve organizasyon, müşteri ilişkileri gibi iş akışlarındaki maliyeti azaltmak ve karlılığı arttırmak için özgün ve en doğru çözümleri üretmeyi amaçlamaya devam ediyor.

Bugüne kadar ürettiğimiz çözümlerimiz ile müşterilerimizin taleplerine en hızlı şekilde cevap verdik ve doğru yöntemleri izleyerek, aynı zamanda önererek işlerinde başarılı olmalarını ve mutluluklarını sağladık.

Her özel yazılım ve web geliştirme projesinde olduğu gibi tüm yaşam döngüsü içinde standartları ve metodolojilerini kullanmanın yanısıra, sektörde önde gelen, en iyi endüstri kanıtlanmış yöntemlere kendiş görüşümüzü ve katma değerlerimizi katarak ihtiyaçları ve bunlara bağlı sorunları çözüyoruz. Sizin ihtiyacınıza yönelik en uygun ve en özel çözümü üretmekten her zaman mutluluk duyacağız.

7 Aralık, yöntemlerini müşterilerinin ihtiyacına özel olarak oluşturur; bu ihtiyaca uygun bilgi derlemesini ve çalışmaları destekleyecek uygun yazılım araçlarını da yine her müşteriye özel olarak belirler. Her bir müşterimiz için en iyi ve en uygun maliyetli çözümü bulmak adına çok geniş kapsamlı araştırmalar yaparak müşteriye sunar.

Yedi Aralık Bilişim ve Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti. K.Bakkalköy Mah. Defne Sk. No:1/157 Flora Residence Kat:12 D:1203, 34750 Ataşehir / İstanbul
Tel: 0216 4692585 bilgi@7aralik.com
Ana Sayfa 7 Aralık Bizler Ne Yaparız? Yaptıklarımız Kariyer İletişim