Yaptıklarımız
Örnek Projeler

Singerport Projesi

İşin Sahibi: Singer Türkiye İşin Tarihi: Şubat 2013

Amaç:

Halihazırda çalışır durumda olan yine tarafımızdan yapılmış olan Singer Servis Destek Uygulaması'nın Singer için yeterli olmamaya başlaması ve bayilerinde uygulamaya dahil edilmek istenmesi nedeni ile istenilenler projelendirildi.

Kullanılan yazılımın geliştirilmesinin yanısıra bayilerden servislere kurulum yönlendirmesi ve online garanti belgesi üreterek, müşteriye çağrı merkezi aracılığı ile geri dönüş yapılması ve bu süreçlerin kayıt altında olması amaçlandı.

Çözüm:

  • Öncelikle servislerin siparişlerinin daha net bir şekilde yönetilmesi sağlandı
  • Ürün seri numaraları topluca kayıt altına alındı
  • Bayiler sistem dahil edildi ve satışını yaptıkları mekineler için eş zamanlı garanti belgesi üretimi yetkisi verildi, üretilen garanti belgesi sonucu kurulum yönlendirme yetkisi verildi
  • Her kurulum sonrası işlem çağrı merkezi ekranına yönlendirildi ve müşterinin onayıo sonrası servislere hakediş tanımlandı.
  • Servis tamir formları tek bir ekranda toplandı ve garanti süreçleri ile eşleştirildi
  • Makinelerin depoya girişi ile müşteriye teslimi arasındaki döngü takip edilebilir oldu.

Sistemde yapılan bütün operasyonel işlemlerin listelendiği, denetlendiği ve raporlandığı,  servis haraketlerinin denetlenebildiği bir yönetim uygulaması hazırlandı.

Sonuç:

Singer'in kara operasyonları için tek bir merkezden yönetilebilir bir çözüm oluşturulmuş oldu. her işlemin takip edilebilir ve denetlenebilir olması ile garanti ve tamir süreçlerinde yaşanan aksaklıklar en aza indirgendi.

. SPL Başvuru Yönetimi Uygulaması
. Dore Başvuru Yönetim Sistemi
. Tetaş TGYS - Taksi Güvenlik ve Yönlendirme Sistemi
. CDS Tekstil Sipariş Yönetimi
. extrakontör izinli pazarlama platformu
. Bodrum Belediyesi Adres Bilgi Sistemi
Yedi Aralık Bilişim ve Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti. K.Bakkalköy Mah. Defne Sk. No:1/157 Flora Residence Kat:12 D:1203, 34750 Ataşehir / İstanbul
Tel: 0216 4692585 bilgi@7aralik.com
Ana Sayfa 7 Aralık Bizler Ne Yaparız? Yaptıklarımız Kariyer İletişim