Yaptıklarımız
Örnek Projeler

extrakontör izinli pazarlama platformu

İşin Sahibi: eXtrakontör İşin Tarihi: Eylül 2006

eXtra-kontör İzinli Pazarlama Platformu, tüketicilerin anket ve üyelik bilgileri yoluyla kendi izinleri doğrultusunda vermiş oldukları kişisel bilgilerinin kullanılarak ilgi alanları ve ihtiyaçlarına yönelik yapılan pazarlama çalışmalarını kapsamaktadır. eXtra-kontör, insanlara sıradan günlük rutinlerini bozmadan sadece bilinçli bir reklam izleyicisi olarak ekonomik fayda ve/veya eş değer hizmetleri ücretsiz elde etmelerini sağlamak amacıyla etik bir çerçevede ve İzinli Pazarlama ilkesiyle geliştirilmiştir. Tüm tarafların kazandığı bir hizmet yaratmak için yola çıkılmış bu proje aynı zamanda Türkiye'nin ilk katma değerli İzinli Pazarlama hizmetidir.

Sistem, kullanıcıların sisteme üye olarak belirledikleri ilgi alanlarına göre SMS ve tanıtım e-postaları alması sonucunda kontör kazanması ve bu kontörler karşılığında istedikleri hediyeleri kazanması temeline  dayanmaktadır. Kullanıcı isterse  arkadaşlarına tavsiye mesajı göndererek de kontör kazanabilir.

Eş  zamanlı olarak kurumsal firmalarda sisteme üye olarak kendi kampanyalarını oluşturabilir ve gönderim yöntemini ve zamanını seçerek belirleyeceği kriterlerde üye olan bireysel kullanıcılara kampanyalarını gönderebilir.

Proje  Asp.net 2.0 teknolojisinde hazırlanmış  olup veritabanı olarak MSSQL Server 2005 kullanılmıştır.

. SPL Başvuru Yönetimi Uygulaması
. Singerport Projesi
. Dore Başvuru Yönetim Sistemi
. Tetaş TGYS - Taksi Güvenlik ve Yönlendirme Sistemi
. CDS Tekstil Sipariş Yönetimi
. Bodrum Belediyesi Adres Bilgi Sistemi
Yedi Aralık Bilişim ve Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti. K.Bakkalköy Mah. Defne Sk. No:1/157 Flora Residence Kat:12 D:1203, 34750 Ataşehir / İstanbul
Tel: 0216 4692585 bilgi@7aralik.com
Ana Sayfa 7 Aralık Bizler Ne Yaparız? Yaptıklarımız Kariyer İletişim