Ne Yaparız?
GDYS - Değerleme Yönetimi

GDYS; Web Tabanlı Gayrimenkul Değerleme ve Arşiv Yönetimi Yazılımı

GDYS, değerleme süreçlerinde yer alan talep sahibi işletme, değerleme firmaları ile değerleme uzmanları arasındaki iş akışlarını düzenleyen, takip edilmesini kolaylaştıran ve her işlemi kayıt altına alan yazılımların bütünüdür.

Değerleme talebinin sisteme tanımlanması ve en uygun ekspere yönlendirilmesi ile süreç başlar ve değerleme uzmanının işi tamamlaması ve yetkili onayının alınmasından sonra süreç tamamlanır. Bu iki durum arasındaki iş takibi ve yönetimi GDYS sistemi üzerinden yapılır ve en hızlı ve etkin şekilde sonuca ulaşılır.

GDYS'nin oynadığı en etkin rol, hangi firmadan, hangi tipteki talebin ne zaman geldiği ile kimin, ne kadar sürede, hangi sonuçlara ulaşarak raporu tamamladığı konusunda bağlantıları kurması ve bu süreçler esnasında hangi tip sorunların oluştuğu oluştuğu, eksperin hangi sonuçlara hangi yollar ile ulaştığı, talep sahibi firma, değerleme firması ve eksper arasında iş hakedişlerinin hesaplanması, faturalarının takibi ile ne kadar maliyet ile işin tamamlandığının belirlenmesi konusundadır. GDYS üzerinde her durum ve sistemde yer alan firma/kişi için görsel ve sözel raporlama yapılabilir.

 

Daha Detaylı bilgi için:
www.gdys7.com

Yedi Aralık Bilişim ve Mühendislik Hizmetleri Ltd. Şti. K.Bakkalköy Mah. Defne Sk. No:1/157 Flora Residence Kat:12 D:1203, 34750 Ataşehir / İstanbul
Tel: 0216 4692585 bilgi@7aralik.com
Ana Sayfa 7 Aralık Bizler Ne Yaparız? Yaptıklarımız Kariyer İletişim